رسیدن به صفحه اول گوگل

چرا قرارگیری در صفحه اول گوگل مهم هست؟

طبق برسی و تجربه ما در این چند سال که در سئو کار می کنیم، متوجه شدیم که اکثر کاربران و حدود 95% انها اصلا به صفحه 2 گوگل مراجعه نمی کنند. شما فقط باید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید تا توسط کاربران دیده شوید.

همچنین با توجه به حوصله کم کاربران شما باید بدنبال قرارگیری در 3 رتبه اول موتور جستجوی گوگل قرار بگیرید. اکثر کاربران و می توان گفت حدود 55% الی 75% کاربران فقط روی رتبه های 1 تا 3 گوگل کلیک می کنند.

این موضوع نشان می دهد که رقابت بسیار سختی حتی در کلمات متوسط و حتی Long title (عنوان طولانی 3 تا 6 کلمه ای) وجود دارد. تنها راه قرارگیری در بین 3 رتبه اول گوگل فقط استفاده از سئوی قدرتمند توسط فردی حرفه ای خواهد بود. یا اینکه حتما این مطلب را تا آخر مطالعه کنید و مو به مو موارد را اجرا کنید.

آیا در زمان کوتاه می توانیم در صفحه اول گوگل قرار بگیریم؟

باید بگوییم که در اکثر کلمات نمی توانید در زمان کوتاهی در رتبه های اول و صفحه اول گوگل قرار بگیرید. این کار به صبر و زمان بیشتر و تلاش بیشتری نیاز دارد. اما وقتی در صفحه اول گوگل قرار می گیرید، مطمئنا تاثیر آنها را خواهید دید. اصولا برای سایتهای ضعیف بین 3 تا 15 ماه، برای سایتهای متوسط بین 1 تا 8 ماه و سایتهای قوی کمتر از 1 تا 4 ماه طول می کشد. این آمار به صورت میانگین هست و در تمام کسب وکارها و تمام کلمات به یک میزان صدق نمی کند.
مطمئنا هیچ مدیر سایتی قصد ندارد که از یک ترافیک بسیار بالا صرف نظر کند و فقط با تولید یکسری محتوای بدون استراتژی و لینک سازی بیهوده زحمات خود را هدر بدهد.

قرار گرفتن در صفحه اول گوگل + 10 تکنیک عملی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.