نکات محکمی که میزبانی وب را آسان تر می کند

یکی از اولین گام‌ها در راه‌اندازی وب‌سایت، انتخاب میزبان وب است، بنابراین مهم است که عاقلانه انتخاب کنید. همه هاست های وب یکسان نیستند و کیفیت آنها می تواند بسیار متفاوت باشد. برای اطمینان از داشتن یک تجربه خوب، نکات زیر را بخوانید و از آنها استفاده کنید. هنگام انتخاب یک سرویس میزبانی وب، از رفتن با توصیه دوستان یا خانواده ای که حرفه ای نیستند خودداری کنید. اگرچه آنها ممکن است تجربه خوبی با ارائه دهنده خاصی داشته باشند، اما متوجه شوید که نیازهای آنها ممکن است در مقایسه با شما بسیار ساده باشد. نظرات و توصیه های کسانی را که نیازهایی مشابه نیازهای شما دارند، بخوانید.

شما باید با پهنای باند یا مقدار داده ای که می تواند به داخل و خارج از حساب میزبانی وب خود منتقل شود، آشنا باشید. شرکت‌های میزبانی وب مختلف قیمت‌های متفاوتی را در پهنای باند مختلف ارائه می‌دهند، بنابراین باید مطمئن شوید که از آن برای کمک به تصمیم‌گیری در مورد اینکه چه کسی را برای میزبانی وب انتخاب کنید استفاده می‌کنید. نه تنها باید یک شرکت میزبانی وب خوب را انتخاب کنید، بلکه باید بسته مناسب را نیز انتخاب کنید. معمولاً هر چه بسته گران‌تر باشد، پهنای باند و همچنین فضای دیسک بیشتری دریافت می‌کنید. فضای دیسک مهم است زیرا جایی است که تمام صفحات و اطلاعات سایت شما در آن ذخیره می شود. برای داشتن یک سایت پیشرفته به فضای دیسک زیادی نیاز دارید.

یک طرح میزبانی وب بخرید که فضای دیسک بیشتری از آنچه در حال حاضر نیاز دارید به شما ارائه می دهد. پیش بینی این موضوع با رشد کسب و کار شما ضروری است. حداقل باید 20 درصد بیشتر از فضای مورد نیاز خود داشته باشید تا بتوانید در آینده بدون کمبود فضا، سایت خود را بهبود ببخشید یا به آن اضافه کنید. در صورت تمایل می توانید چندین ارائه دهنده خدمات میزبانی وب داشته باشید تا تنوع آدرس IP را حفظ کنید. این برای کسب و کار برخی از افراد برای حفظ امنیت و دلایل دیگر مهم است. راه های مختلفی برای انجام این کار وجود دارد، بنابراین اگر نگرانی شما نیز هست، به استفاده از چندین سرویس میزبانی وب نگاه کنید.

از استفاده از خدمات میزبانی وب که از نمایندگان خدمات مشتری در یک کشور خارجی استفاده می کند، منصرف نشوید. اگرچه ممکن است گاهی درک لهجه‌های مختلف دشوار باشد، اما توجه داشته باشید که بسیاری از کشورها زمان و انرژی فوق‌العاده‌ای را صرف ارتقای تکنولوژیکی شهروندان خود می‌کنند. این امر به ویژه در مورد هند صادق است، به همین دلیل است که بسیاری از شرکت ها از خدمات فناوری تحصیل کرده در خارج از کشور استفاده می کنند.

اطمینان حاصل کنید که تفاوت بین میزبانی وب مدیریت شده و مدیریت نشده را درک کرده اید. اگر خودتان در پیچیدگی های نگهداری یک وب سایت متخصص نباشید، مواردی که مدیریت می شوند می توانند برای شما ارزشمند باشند. شما می خواهید یک مدیریت شده را انتخاب کنید که تیم های پشتیبانی فنی عالی در دسترس باشد.

هنگامی که به دنبال یک شرکت میزبان هستید، بیشتر از آنچه در مواد تبلیغاتی شرکت وجود دارد، تحقیق کنید. به سایت هایی نگاه کنید که نظرات مشتریان و ارزیابی های مستقل شرکت میزبان را ارائه می دهند. این به شما کمک می کند تا در مورد قابلیت اطمینان، حرفه ای بودن و توانایی آن ها نظر بدهید. این بررسی‌ها به شما کمک می‌کند خدمات با کیفیت را از سایر میزبان‌ها تشخیص دهید.

میزبان های وب را انتخاب کنید که ضمانت بازگشت وجه را در حدود هفت تا سی روز ارائه می دهند. این نوع ضمانت هم برای کاربر و هم برای میزبان وب مفید است. برای کاربران، آنها می توانند بدون هیچ ترسی یک هاست را بررسی کنند زیرا می دانند در صورت عدم علاقه به این سرویس، با پول خود جبران می شود. برای میزبان ها، آنها می توانند نشان دهند که چقدر در قابلیت های میزبانی خود مهارت دارند. اگر میزبان وب مورد نظر شما این سرویس را ارائه نمی دهد، ممکن است لازم باشد میزبان دیگری را پیدا کنید.

سرویسی را بیابید که پیشنهاد می کند نام دامنه شما را برای شما ثبت کند. ثبت نام دامنه خود امکان پذیر و ارزان تر است، اما اگر تجربه کافی ندارید، باید پول اضافی را خرج کنید و به میزبان وب خود اعتماد کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. نام دامنه خود را با دقت انتخاب کنید تا نشان دهد شرکت شما در مورد چه چیزی است.

اگر می خواهید ویژگی های مختلفی مانند اتاق گفتگو، تابلوی اعلانات یا فرم تماس را به سایت خود اضافه کنید، باید به دنبال یک سرویس میزبانی وب باشید که از اسکریپت های CGI پشتیبانی می کند. اگر نمی دانید چگونه این اسکریپت ها را ایجاد کنید، برخی از میزبان های وب می توانند قالب هایی را در اختیار شما قرار دهند.

قبل از تصمیم گیری در مورد میزبان وب، نیازهای خود را به دقت بررسی کنید. نرخ اشتراک و ویژگی ها در بین میزبان های وب بسیار متفاوت است. به عنوان مثال، اگر به تجارت الکترونیکی نیاز ندارید، پرداخت هزینه اضافی برای طرح میزبانی که شامل آن ویژگی است، بی فایده است. شما باید بدانید که چه نوع محتوایی را در سایت خود منتشر می کنید تا بتوانید میزبان وب مناسبی را پیدا کنید که ویژگی های مورد نیاز شما را ارائه می دهد.

از نوع فضای ذخیره سازی که میزبان وب ارائه می دهد آگاه باشید. اگرچه این فقط برای صاحبان سایت خاصی مرتبط است. اگر سایتی دارید که به ویدیو و موسیقی زیادی نیاز دارد، باید مطمئن شوید که میزبان فضای لازم را ارائه می دهد. از قبل تصمیم بگیرید که به چه مقدار فضای نیاز دارید تا مطمئن شوید که میزبانی را دریافت می کنید که همان چیزی را که نیاز دارید تامین می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.