اهل خانه تکانی نیستم؛تفریح در کوههای ایلام را دوست دارم

به گزارش ایلام فردا،در هر سال اتفاقات بسیاری برای انسان پیش می‌آید که باگذشت چندین سال باز هم به عنوان خاطره ای تلخ و یا خاطره ای شیرین در ذهن شخص به یادگار می‌ماند و باعث خوشحالی  و یا ناراحتی افراد شود.

ایام نوروز در پیش است و پس از یکسال کار و تلاش سال 1392 در حال تمام شدن.

پایگاه خبری ایلام فردا به همین مناسبت قصد دارد با برخی از نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی و مسئولان محلی گفت وگویی نوروزی با آنان داشته باشد.

در اولین گفت وگویی اختصاصی ما با مسئولان استانی سراغ دکتر علی محمد احمدی نماینده مردم دهلران،آبدانان،دره شهر و بدره رفتیم.

آنچه در زیر می آید حاصل گفت گویی کوتاه و نوروزی ما با دکتر احمدی است.

سال 1392 برای دکتر علی محمد احمدی چگونه سپری شد؟

سال 1392 با توجه به انتخابات ریاست جمهوری و اینکه این امید بود که فضای جدیدی در کشور بخصوص در مسائل اقتصادی ایجاد شود خوب بود.

مردم حوزه انتخابیه من هم در انتخابات ریاست جمهوری با حضور گسترده خود حماسه سیاسی را خلق کردند که باعث خوشحالی بنده گردید.

در بعد اقتصادی انتظارم این بود که آنچه شایسته مردم هست رخ دهد که به دلیل فشار های نظام سلطه و برخی مشکلات موجود عملا چنین چیزی رخ نداد از این بابت هم نگران بودم و این نگرانی هم ادامه دارد.

با توجه به شروع خانه تکانی ها،شما در منزل خود کمکی در این رابطه انجام می دهید؟

اگه راستشو بخواهید خیر من اهل خانه تکانی نیستم؛البته بیشتربه خاطر درگیری های کاری که دارم وقت آنچنانی برای این کارها ندارم.

مشغله های کاری من حتی در برخی موارد باعث شده تا رسیدگی لازم را به خانواده خود نداشته باشم و از این بابت آنها در فشار هستند هر چند آنها کاملا با این روش زندگی من آشنا بوده و به قولی با زندگی من می سازند.

دکتر احمدی اهل عیدی دادن است یا عیدی گرفتن؟

(با خنده) عیدی گرفتن؛خوب هیچ کسی نیست که از عیدی گرفتن بدش بیاید اما چند سالی است که عادت کرده ام عیدی بدهم تا عیدی بگیرم.

برنامه سفر نوروزیتان مشخص شده؟به کدامیک از مناطق استان برای تفریح علاقه دارید؟

از وقتی که نماینده شدم تمام برنامه های نوروزی من و خانوادم در حوزه انتخابیه سپری شده است و امسال هم در کنار مردم خواهم بود.

در سالهای گذشته و قبل از اینکه نماینده بشم تفریح در مناطق جنگلی استان بخصوص “دینارکوه” در شهرستان آبدانان به خاطر سرسبزی آن را می پسندیدم و سفری هم به مناطق استان خوزستان در برنامه نوروزیم وجود داشت.

بعد از سال تحویل ،برای عرض تبریک و عید دیدنی به منزل چه کسی می روید؟

اگر لحظه سال تحویل در آبدانان باشم قطعا مادرم؛البته اگر در ایلام که باشم خانواده پدر خانمم در اولویت هستند.(با خنده)

شیرین ترین خاطره شما در سال 92؟

حضور گسترده مردم ایران در انتخابات ریاست جمهوری و خلق حماسه سیاسی که مطالبه رهبری بود.

تلخ ترین خاطره؟

خاطره بدی وجود نداشت اما هرگاه از حوزه انتخابیه بالاخره افراد تماس می گرفتند و یا از نزدیک با آنها ملاقاتی صورت می گرفت و درخواست کمک مالی داشتند و واقعا نمی توانستم به آنها کمکی انجام دهم بسیار تلخ بود.

مقام معظم رهبری سال 93 را با چه عنوانی نام گذاری می کنند؟

با توجه به رویکردی که مقام معظم رهبری در چند سال اخیر در حوزه اقتصاد داشته اند و نام گذاری سالهای اخیر حول محور اقتصاد، به نظر می رسد که سال آینده هم حول همین موضوع نام گذاری صورت بگیرد.

با توجه به اجرای گام دوم هدفمندی یارانه ها در سال 93،پیش بینی شما از وضع اقتصاد کشور چگونه است؟

اگر این برنامه ای که دولت در دست بررسی دارد و اگر بتوانیم فرهنگ خود اظهاری را در بحث یارانه ها به اجرا درآوریم و تعدادی از مردم متمول  از دریافت یارانه ها انصراف دهند و حذف بشوند قطعا چشم انداز روشنی در سال 93 در حوزه اقتصاد خواهیم داشت.

رسیدن به صفحه اول گوگل

راه‌اندازی باشگاه مشتریان با هدف توسعه کسب‌وکار  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.