از این مقاله میزبانی وب برای کمک به شما استفاده کنید

افراد زیادی هستند که سعی می کنند یاد بگیرند وقتی به دنبال یک هاست خوب برای وب سایت خود هستند، زیرا به میزبانی وب نیاز دارند. درست است که داشتن یک میزبان وب خوب کلیدی برای راه‌اندازی و راه‌اندازی سایت شما با ثبات عالی است، این مقاله را بررسی کنید و ببینید چه چیزهایی در مورد میزبانی وب می‌توانید بیاموزید. اگر سایت میزبان یا وب سایت شما برای مدتی بیش از 24 ساعت از کار بیفتد، نگران باشید. به طور کلی قطعی ها این مدت طول نمی کشد، بنابراین می تواند سرنخی باشد که مشکلات بزرگتری در میزبان وب شما وجود دارد. برای یافتن اطلاعاتی در مورد قطعی سایت میزبان خود و همچنین دلیل قطعی، می توانید سایر وب سایت ها را بررسی کنید.

اگر می خواهید یک کسب و کار آنلاین راه اندازی کنید، باید بدانید که سرویس میزبانی وب شما نشان دهنده سرمایه گذاری اصلی شما خواهد بود. حتی اگر این سرویس در مقایسه با سایر هزینه های مربوط به کسب و کار شما پرهزینه به نظر می رسد، به خاطر داشته باشید که موفقیت سایت شما تا حد زیادی به یک هاست خوب بستگی دارد. آیا در نظر دارید وب سایت جدید خود را در یک سرویس میزبانی رایگان قرار دهید؟ اگر یک میزبان وب رایگان انتخاب می کنید، مطمئن شوید که از همه فایل های مهم نسخه پشتیبان تهیه شده است. به خاطر داشته باشید که از آنجایی که این نوع سرویس ها رایگان هستند، معمولاً ویژگی های اضافی مانند پشتیبان گیری ارائه نمی دهند. بنابراین، اگر هر یک از اطلاعات شما ناپدید شود، شما هیچ رجوعی ندارید.

اگر می‌خواهید از یک میزبان وب رایگان استفاده کنید، مطمئن شوید که همه محدودیت‌های مربوط به محتوای سایت را می‌دانید، زیرا میزبان‌های مختلف قوانین متفاوتی در مورد آنچه می‌توانید پست کنید، به ویژه در زمینه‌های موسیقی یا ویدیو دارند، زیرا پخش جریانی می‌تواند پهنای باند را اشغال کند اگر قوانین را بدانید، هیچ غافلگیری نخواهید داشت. یک طرح میزبانی وب را فقط به این دلیل که فضای دیسک یا پهنای باند نامحدودی را ارائه می دهد، خریداری نکنید. این طرح‌ها را با طرح‌هایی مقایسه کنید که فضای و پهنای باند معقولی را ارائه می‌دهند تا مشخص کنید که بهترین طرح برای نیازهای شما کدام است. گاهی اوقات طرح هایی که فضای یا پهنای باند محدودی ارائه می دهند برای نیازهای خاص شما بهتر از طرح هایی هستند که فضای یا پهنای باند نامحدودی ارائه می دهند.

اطمینان حاصل کنید که میزبان وب را انتخاب کرده اید که هم cPanel و هم Fantastico را ارائه می دهد. سی پنل با استفاده از این کنترل پنل که بسیار کاربر پسند است می تواند به شما در کنترل و نگهداری وب سایت خود به راحتی کمک کند. Fantastico یک نصب کننده قوی اسکریپت است که به شما امکان می دهد اسکریپت ها را تنها در دو دقیقه به جای سی دقیقه ای که برای نصب دستی نیاز است نصب کنید. هر دوی این ویژگی ها می توانند برای شما بسیار مفید باشند. اگر میزبانی که می‌خواهید انتخاب کنید هر دوی اینها را ارائه نمی‌دهد، ممکن است بخواهید به دنبال یافتن میزبان دیگری باشید. هنگام انتخاب یک هاست مطمئن شوید که قیمت هاست را در نظر بگیرید. اگر تا به حال شنیده اید که چیزی بیش از حد خوب است که واقعیت داشته باشد، احتمالاً اینطور است. این قطعا در مورد میزبانی وب صدق می کند. شما نباید یک برنامه میزبانی وب که واقعاً ارزان است خریداری کنید. هنگامی که یک برنامه هزینه بسیار پایینی دارد، احتمالا میزبانی با کیفیت بالا ارائه نخواهد کرد. بنابراین، خدماتی را خریداری کنید که با کیفیتی که انتظار دارید، قیمت مناسبی ارائه دهد.

دریابید که آیا میزبان وب مورد نظر شما یک دوره آزمایشی ارائه می دهد یا خیر. یک دوره آزمایشی یک راه عالی برای شناسایی مشکلات بالقوه است، به ویژه اینکه آیا خرابی وجود خواهد داشت یا خیر. همچنین به شما فرصتی می دهد تا سطح تخصص و پاسخگویی خدمات مشتریان خود را آزمایش کنید. قبل از هر نوع تعهدی باید از دوره آزمایشی استفاده کنید. یک میزبان وب رایگان شما را در فضایی که می توانید برای ذخیره سایت خود استفاده کنید، تعداد بازدیدکنندگانی که دریافت می کنید یا با افزودن تبلیغات به سایت خود محدود می کند. اگر می‌خواهید یک وب‌سایت حرفه‌ای داشته باشید و بتوانید آن را توسعه دهید، باید واقعاً به سمت یک سرویس پرداختی روی بیاورید.

اگر تازه وارد میزبانی وب هستید، باید یک حساب کاربری با یک سرویس رایگان باز کنید و یک وب سایت کوچک ایجاد کنید. این به شما امکان می دهد تمرین کنید و درک کنید که چگونه بارگذاری محتوا انجام می شود. هنگامی که احساس راحتی کردید، زمان آن فرا رسیده است که روی خدمات بهتر سرمایه گذاری کنید و وب سایت واقعی خود را آپلود کنید. ارائه دهندگان میزبانی وب برای شهرت خود ارزش قائل هستند، زیرا شما می توانید از آنچه کاربران گزارش می دهند چیزهای زیادی بیاموزید. برخی از شرکت ها شهرت بسیار خوبی دارند و در این زمینه مورد توجه قرار می گیرند. شما به سرعت شرکت‌های غیرقابل اعتمادی را که طبق آگهی‌ها عمل نمی‌کنند، شناسایی خواهید کرد.

اگر قصد دارید داده های زیادی را آپلود کنید، با گزینه های مختلف آپلود ارائه شده توسط میزبان های وب بالقوه آشنا شوید. این احتمال وجود دارد که از استفاده از سروری با قابلیت FTP بهره مند شوید. اگر تمایلی به فناوری ندارید، حداقل باید اطمینان حاصل کنید که به یک منبع آنلاین پشتیبانی کننده دسترسی دارید. شروع با میزبانی مشترک را در نظر بگیرید. اگر به تازگی در دنیای آنلاین شروع کرده اید، و به خصوص اگر هزینه یک عامل باشد، میزبانی مشترک یک راه حل عالی بین میزبانی رایگان و گزینه های هاست گران تر است. شما فقط باید مطمئن شوید که طرح شما حداقل نیازهای سایت شما را فراهم می کند. یکی دیگر از مزایای هاست اشتراکی این است که می توانید از مزایای یک هاس وب سطح بالاتر برخوردار باشید

مشخص کنید که شرکت میزبان وب شما چند سال فعالیت داشته است. شرکتی که برای مدت زمان طولانی تری فعالیت می کند، عموماً می تواند پشتیبانی بهتری ارائه دهد. آنها قبلاً مشکلات آمدن و رفتن را دیده اند و تجربه ای در رسیدگی به آنها دارند. به احتمال زیاد، این شرکت رویه هایی را برای رسیدگی به رایج ترین مسائل در نظر گرفته است. این مفید است زیرا پشتیبانی فنی بی تجربه می تواند برای شرکت و وب سایت شما خسته کننده و غیرمولد باشد.

بنابراین اکنون که ایده بهتری در مورد آنچه که باید در مورد گرفتن یک میزبان وب خوب انتظار داشته باشید دارید. با تمام اطلاعاتی که در این مقاله آموختید، اکنون باید در جستجوی یافتن یک هاست خوب برای وب سایت خود باشید تا بتواند پایداری زیادی داشته باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.