آیا می خواهید به یک متخصص میزبانی وب تبدیل شوید؟ به این نگاه کنید

یک میزبان وب به شما امکان می دهد یک وب سایت در وب جهانی داشته باشید. قبل از استقرار در هر میزبان وب خاص، باید در چند زمینه تحقیق کنید. این مقاله برخی از این عوامل را شرح می دهد. قبل از اینکه به دنبال یک میزبان وب جدید بروید، لیستی از ویژگی هایی که به دنبال آن هستید تهیه کنید. تمام خواسته ها و نیازهای خود را یادداشت کنید و میزبان وب بالقوه را با آن نیازها مطابقت دهید. ایجاد یک لیست دقیق همچنین از عجله شما در تصمیم گیری تنها بر اساس یک ویژگی جلوگیری می کند.

اگر یک ارائه دهنده میزبانی وب معامله ای را به شما پیشنهاد می دهد که به نظر می رسد درست باشد، احتمالاً چنین است. هیچ ارائه‌دهنده‌ای نمی‌تواند فضای ذخیره‌سازی نامحدود یا پهنای باند نامحدود ارائه دهد، بنابراین اگر میزبانی ادعا کند که اینها را ارائه می‌کند، به احتمال زیاد از شما کلاهبرداری می‌کند. به دنبال میزبانی باشید که خدمات واقعی تری ارائه می دهد. اگر می خواهید در هزینه خود صرفه جویی کنید، به راه اندازی سرور خود فکر کنید. شما باید روی سخت افزار سرمایه گذاری کنید و نحوه کار و نگهداری سرور خود را بیاموزید، اما این بدان معناست که شما مجبور نیستید ماهانه هزینه ای بپردازید و باید به میزبان وب دیگری تکیه کنید.

مراقب هاست رایگان باشید برخی از وب سایت ها هاست رایگان را تبلیغ می کنند اما برای ثبت دامنه خود یا با گرفتن هزینه اضافی از شما مبلغی مضحک از شما دریافت می کنند. اگر یک وب سایت حرفه ای می خواهید، باید خدمات میزبانی وب را به عنوان سرمایه گذاری در نظر بگیرید که به شما امکان می دهد وب سایت بسیار بهتری ایجاد کنید. اگر تازه وارد میزبانی وب هستید، باید یک حساب کاربری با یک سرویس رایگان باز کنید و یک وب سایت کوچک ایجاد کنید. این به شما امکان می دهد تمرین کنید و درک کنید که چگونه بارگذاری محتوا انجام می شود. هنگامی که احساس راحتی کردید، زمان آن فرا رسیده است که روی خدمات بهتر سرمایه گذاری کنید و وب سایت واقعی خود را آپلود کنید.

به دنبال میزبانی از وب بروید که سابقه خوبی در زمینه آپ تایم های قابل اعتماد و بارگذاری سریع صفحه دارد. وقتی می بینند که وب سایت شما به کندی بارگذاری می شود یا اصلاً بارگذاری نمی شود، برای بازدیدکنندگان شما ناامید کننده است. اگر شما یک تجارت اینترنتی دارید، این می تواند مضر باشد. بنابراین تحقیقات خود را انجام دهید و میزبانی وب را انتخاب کنید که بتواند نزدیک به 100٪ زمان آپدیت را تضمین کند.

هنگامی که در جستجوی یک میزبان وب هستید، سعی کنید میزبانی را انتخاب کنید که همیشه اخبار و اطلاعیه های دیگر را داشته باشد. میزبانی که همیشه اخبار دارد میزبانی است که شرکتش در حال رشد است و خدماتش در تلاش برای بهبود است. این همچنین به شما امکان می دهد بهتر تخمین بزنید که این شرکت در آینده کجا خواهد بود. میزبانی که شرکتش اطلاعیه های زیادی ندارد احتمالاً در حال تکامل نیست. بنابراین، شما باید از این موارد دور شوید.

قبل از ثبت نام برای یک برنامه، در مورد تاریخچه میزبان وب تحقیق کنید. سرویسی را انتخاب کنید که برای مدت طولانی در دسترس بوده و از شهرت خوبی برخوردار باشد. سعی کنید مطمئن شوید که میزبان حداقل یک سال است که در آنجا حضور داشته است. دانستن اینکه آنها برای سال های آینده در تجارت خواهند بود به شما آرامش می دهد.

اگر از محیط زیست آگاه هستید، از یک میزبان وب سبز استفاده کنید. میزبان‌های وب سبز به استفاده از منابع انرژی جایگزین، مانند نیروی باد، برای تامین انرژی سرورهای وب خود برای میزبانی اختصاص داده شده‌اند. ویژگی‌ها و خدمات مشتری که به مشتریان ارائه می‌شود معمولاً با مواردی که توسط میزبان‌های غیرسبز ارائه می‌شود تفاوتی ندارد، بنابراین نیازی به فداکاری برای انتخاب سبز نخواهید داشت.

رشد آینده ممکن است به شما نیاز داشته باشد که خدمات خود را با میزبان سایت خود ارتقا دهید. از میزبان احتمالی بپرسید که چقدر سریع و آسان می توان این تغییرات را انجام داد. هنگامی که به پهنای باند اضافی نیاز دارید، شرکت میزبان شما باید بتواند به سرعت درخواست شما را برآورده کند. همچنین باید توانایی تغییر سریع و آسان از سرور مشترک به سرور اختصاصی را حفظ کنید.

اگر قصد دارید داده های زیادی را آپلود کنید، با گزینه های مختلف آپلود ارائه شده توسط میزبان های وب بالقوه آشنا شوید. ممکن است یاد بگیرید که باید به سرور FTP دسترسی داشته باشید. همچنین مهم است که یک مدیر آنلاین برای کمک فنی وجود داشته باشد.

توجه داشته باشید که بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی وب در واقع رزرو کننده هستند. آنها در واقع مالک وب سرورهای خود نیستند، بنابراین مراقب باشید. ممکن است زمان‌های تاخیری برای رفع مشکلات یا درخواست‌های خدمات مشتری را تجربه کنید. شما اغلب می‌توانید دقیقاً همان خدمات را مستقیماً از شرکتی دریافت کنید که آنها فضا را از آن اجاره می‌کنند، بنابراین بپرسید که آن شرکت کیست.

هنگامی که به دنبال یک شرکت میزبانی هستید، مطمئن شوید که آنها به طور مکرر پشتیبان گیری از سرور را در سایت هایی که مدیریت می کنند انجام می دهند. اگر آنها این کار را به صورت هفتگی انجام دهند، بهتر است، اما برخی از آنها بیشتر برای انجام آن به صورت ماهانه شناخته می شوند. در هر صورت، می‌خواهید مطمئن شوید که آنها این کار را انجام می‌دهند تا اگر تصمیم به ثبت نام با شرکت آنها دارید، اطلاعات مربوطه را از دست ندهید.

هنگامی که سایت شما آنلاین شد، در صورت نیاز به آپلود برنامه، همیشه باید از قبل برنامه ریزی کنید. این بدان معنی است که شما باید نحوه رشد سایت خود و میزان محبوبیت آن را پیگیری کنید. اجازه ندهید برنامه شما با بی توجهی به ارتقای آن منسوخ شود. یکی از راه های موثر برای تعیین قابلیت اطمینان یک میزبان وب که در نظر دارید این است که به وب سایت های مشتریان آنها در زمان های مختلف در طول روز برای چندین روز دسترسی داشته باشید. شما باید خطاهایی را که می‌تواند تقصیر میزبان وب باشد را بررسی کنید و متوجه شوید که آیا این خطا وجود دارد یا خیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.